Strona Glowna

     Szanowny kliencie sklep trudniący się sprzedażą galanterii skórzanej, który położony jest we Wrocławiu, przy ulicy Jedności Narodowej 75 został otwarty w 1959 roku, jako jeden z pierwszych z tą branżą przez przedsiębiorstwo państwowe OTEX. W roku 1989 w trakcie przemian prywatyzacyjnych został przejęty i prowadzony w kolejnych latach pod nazwą „Artykuły przemysłowe” przez panią Sabinę Tichaczek.

     W 2008 roku sklep został kupiony przez właściciela firmy Grześ z Wrocławia produkującej od wielu lat najwyższej jakości wyroby ze skór naturalnych.

    Po przeprowadzeniu kapitalnego remontu na miarę obecnych potrzeb konsumenckich sklep od 2009 roku przyjął nazwę galanteria skórzana LUCANO. Ze względu na wieloletnie doświadczenie producenta oraz związane z tym szeroko rozwinięte kontakty branżowe możemy państwu zaoferować wysokiej jakości towary renomowanych producentów krajowych oraz wysoko cenionych importerów.

    W sklepie LUCANO pomocą w doradztwie oraz wyborze produktu służy zawsze miły wyspecjalizowany personel.

    Ponad 50 letnia tradycja wyłącznie polski kapitał oraz doskonała znajomość branży skórzanej na pewno zachęci stałych i nowych klientów do przekroczenia progu sklepu LUCANO oraz do dokonania udanych i przyjemnych zakupów.Właściciel sklepu
Grzegorz Wiraszka